Sultangazi Klima Servisi olarak, klima tamiri, klima bakımı ve klima montajı işinde uzmanlaşmış personellerimizle sizlere en hızlı sürede en etkili servis hizmetini verebilmek için çalışıyoruz.

Çağrı merkezimize ulaşarak bizden servis randevusu alabilirsiniz. Sultangazi Klima Servisi Sultangazi Klima tamir Servisi Sultangazi Klima bakım Servisi  Sultangazi Klima montaj Servisi  Sultangazi Klima de montaj Servisi ile klimanızın her zaman performanslı çalışmasını garanti ediyoruz.

Sultangazi klima servisi olarak tüm marka Arçelik, Beko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Vestel, Bosch, Demirdöküm, Baymak vb. klima markalarının bakım, montaj, arıza ve tamir işlerini yapıyoruz. Sultangazi İstanbul’un yoğun bir nüfusun sahip olan yerlerinden bir tanesidir. Bölgede özellikle yazın yoğun olarak kullanılan klima kullanımı vardır. Sultangazi bölgesinde bulunan servisimiz tüm ihtiyacınızı karşılayacak bilgi birikim ve tecrübeye sahiptir.

Sultangazi Klima Bakımı Servisi

​Sultangazi klima bakımı servisi ile birlikte bu bölgede ev ve iş yerleri bulunan vatandaşlarımızın cihazları hangi marka olursa olsun, yerinde bakım hizmeti sunuyoruz. Yani cihazınızı sökmeden, başka bir yere taşımadan evinizde ya da iş yerinizde bakım işlemini teknik ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz. Klima bakımı yaptırmanız durumunda cihazınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Klimanızı daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sultangazi Klima Servisi Klima bakım Servisi Klima tamir Servisi Klima montaj Servisi klima teknik servisi Acil Klima servisi Hizmetinizdedir. Klimanızda meydana gelebilecek her nevi arızaları klimanızı sökmeden yerinde tamirini vede bakımını yapmaktadır.

Sultangazi Klima Teknik Servisi

Teknik servisimiz uzun yıllardır istanbul Anadolu Yakasında Ve Avrupa Yakasında en hızlı bir şekilde klima teknik servisi olarak sürmektedir. İstanbul geneline gezici servis araçlarımızla her zaman en hızlı servis ve en kaliteli servis olarak elinden geleni yapan ve tek hedefi klima teknik servis hizmetinde öncü bir firmadır hedefimiz.

Sultangazi Klima Servisi Telefonu

Sultangazi klima servis telefonu sitemizin ana sayfasında ve google ara motorunda bulabilirsiniz. Firma olarak tüm klima servis sektöründe öncü ve lider bir servis anlayışı içerisinde teknik destek sunmaktayız.

Sultangazi Klima Servisi Fiyatları

Sultangazi klima servisimizin ücret tarifesi olarak günün koşullarına uygun en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Klima servisimizde servis ücreti bulunmaktadır. İletişim numaramızdan arayarak servisimizle iletişime geçebilir. Hizmetimiz konusunda daha detaylı bilgi öğrenebilirsiniz.

Servis Verdiğimiz Markalar

Sultangazi Mitsubishi Klima Servisi
Sultangazi Panasonic Klima Servisi
Sultangazi Sharp Klima Servisi
Sultangazi Denki Klima Servisi
Sultangazi Shiro Klima Servisi
Sultangazi Tronic Klima Servisi
Sultangazi LG Klima Servisi
Sultangazi Demirdöküm Klima Servisi
Sultangazi Electra Klima Servisi
Sultangazi Electrolux Klima Servisi
Sultangazi Fuji Klima Servisi
Sultangazi General Klima Servisi
Sultangazi İklimsa Klima Servisi
Sultangazi Midea Klima Servisi
Sultangazi Samui Klima Servisi
Sultangazi Sigma Klima Servisi
Sultangazi Daikin Klima Servisi
Sultangazi Daylux Klima Servisi
Sultangazi Diamond Electric Klima Servisi
Sultangazi Gree Klima Servisi
Sultangazi Haier Klima Servisi
Sultangazi Hicon Klima Servisi
Sultangazi High Life Klima Servisi
Sultangazi Rubenis Klima Servisi
Sultangazi Baymak Klima Servisi
Sultangazi Zen Klima Servisi
Sultangazi Alarko Klima Servisi
Sultangazi Ariston Klima Servisi
Sultangazi Aura Klima Servisi
Sultangazi Carrier Klima Servisi
Sultangazi Cartel Klima Servisi
Sultangazi Arçelik Klima Servisi
Sultangazi Vestel Klima Servisi
Sultangazi Airfel Klima Servisi
Sultangazi Beko Klima Servisi
Sultangazi Goodman Klima Servisi
Sultangazi Samsung Klima Servisi
Sultangazi Sanyo Klima Servisi
Sultangazi Toshiba Klima Servisi
Sultangazi Trane Klima Servisi
Sultangazi York Klima Servisi
Sultangazi Chiller Klima Servisi
Sultangazi Fancoil Klima Servisi
Sultangazi VRF/VRV Klima Servisi
Sultangazi Bosch Klima Servisi
Sultangazi Siemens Klima Servisi
Sultangazi Hitachi Klima Servisi
Sultangazi McQuay Klima Servisi

Sultangazi Klima Bakım Fiyatları

Sultangazi Klima Servisi, piyasanın gerçekten uygun rakamları ile birlikte karşımıza çıkmaktadır. Kaliteli ve üst düzey bir hizmet talep eden insanların, bu hizmeti uygun bakım ücreti alması çok önemlidir. İşini çok iyi bilen ve görevini her zaman eksiksiz bir şekilde yerine getiren personelimiz, sizden talep ettikleri uygun rakamlarla birlikte gerçekten önemli bir fırsat ve avantaj ortaya koyacaktır. Klima bakımları klimanın ömrünü uzatır, performansını artırır ve güvenliğinizi daha emin hale getirir.

Klima tamirlerini en uygun fiyat en kaliteli hizmet vermekteyiz çaba göstermekteyiz. Klima tamirlerimiz parça ve markaya göre değişiklik göstermektedir

Sultangazi Klima Montaj Servisi

Sultangazi klima servisi zemin belirlemesinin ardından iç ünitenin yerleştirilmesi için matkapla delinen duvardaki deliklerin sağlamlaştırılması için dübel ile desteklenir. Askı sacı ile dış ünitenin doğru olarak oturmasına çok dikkat edilerek iç ve dış ünitenin bağlantıları yapıldıktan sonra Sultangazi klima montaj işlemi tamamlanmış olur.

Sultangazi Klima Montajı

İstanbul Sultangazi ilçesinde klima montaj işlemlerini itina ile yapıyoruz. Klimaların doğru yere monte edilmesi en önemli etkenlerden biridir. Yanlış yere monte edilirse klimadan istenilen verim alınamazken, enerji tüketimini de arttırmış olursunuz. İşte bu yüzden işini iyi bilen deneyimli personellerimiz sayesinde klimanızın montajı doğru yapılır. Böylece hem enerji tasarufu sağlar, hem de yüksek performans elde ederseniz. Üstelik klimanızın kullanım ömrü de bu sayede artmış olacaktır.

Sultangazi Klima Gaz Dolumu

Tüm elektronik cihazların olduğu gibi klimaların da periyodik bakıma ihtiyaçları vardır. Mevsimine göre klimanın içerisine doldurulacak gazın basıncı cihazın performansını doğrudan etkilemektedir. Yılda en az 2 defa klima gazının kontrol ettirilerek mevsime göre gazın dolum işlemi gerçekleştirilmelidir.

Klimaların içerisine doldurulacak gazın kalitesi de yıl içinde alacağınız verimi doğrudan doğruya etkilemektedir. Klimalarınızı kurdururken veya yıllık periyodik bakımlarını yaptırırken alanında uzmanlaşmış ve son model donanımlara sahip servisleri seçmeniz klimalarınıza doğrudan olumlu katkı sağlamaktadır.

Klima gazı dolumunda dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan bir diğeri de klimanın türüne göre gaz basılması işlemidir. Gaz doldurulacak sistemin hangi gazla çalıştığını çok iyi bilmek gerekmektedir. Doldurulması gereken gaz tespit edildikten sonraki işlem ise gazın olması gereken basınç değerlerinde basılması işlemidir.

Sultangazi klima gazı dolumu işlemi teknik uzmanlık isteyen bir iş olup,alanında uzmanlaşmış kişi ve bayilere yaptırılması gerekmektedir. Deneyimli kadromuz ve gelişmiş teknolojik donanımlarımızla bütün klima işlemlerinizde Sultangazi klima servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Sultangazi Klima Tamiri

Sultangazi klima servisi olarak Klima yapısı itibariyle karışık bir yapıya sahip bir sistemdir. Özellikle ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılamak için insanların tercih ettiği cihazlardan bir tanesidir. İhtiyaç duymanız durumunda klima konusunda profesyonel olan ekibimiz klimanızın arızası durumunda, sizlere neden kaynaklandığını ve hangi parçanın değişmesi gerektiği konunda bilgilendirecektir. Klima tamiri kullandığımız yedek parçalar klimanın orijinal yedek parçasıdır. Sultangazi klima servisi olarak Servisimiz Tarafından 1 Yıl Garantilidir. Yapılan değişimden sonra klima eski performansına ulaşacaktır. Klima da muhtemel olarak çıkabilecek sorunlar

Kart Tamiri
Kompresör tamiri
Kros fan tamiri
Semratin tamiri
Boru Tamiri
Gaz Dolumu
Dış fan tamiri
Kapasitör
Boru Sensörü
Ortam sensörü

Sultangazi Klima Servis Bölgeleri

-50.Yıl Klima servisi
-75. Yıl Klima servisi
-Cebeci Klima servisi
-Cumhuriyet Klima servisi
-Esentepe Klima servisi
-Eski Habipler Klima servisi
-Gazi Klima servisi
-Habipler Klima servisi
-İsmetpaşa Klima servisi
-Malkoçoğlu Klima servisi
-Sultançiftliği Klima servisi
-Uğur Mumcu Klima servisi
-Yayla Klima servisi
-Yunus Emre Klima servisi
-Zübeyde Hanım Klima servisi

Oy Vermeyi Unutmayınız
[Oy sayısı: 1 Puan: 5]