Şişli Klima Servisi olarak, klima tamiri, klima bakımı ve klima montajı işinde uzmanlaşmış personellerimizle sizlere en hızlı sürede en etkili servis hizmetini verebilmek için çalışıyoruz.

Çağrı merkezimize ulaşarak bizden servis randevusu alabilirsiniz. Şişli Klima Servisi Şişli Klima tamir Servisi Şişli Klima bakım Servisi  Şişli Klima montaj Servisi  Şişli Klima de montaj Servisi ile klimanızın her zaman performanslı çalışmasını garanti ediyoruz.

Şişli klima servisi olarak tüm marka Arçelik, Beko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Vestel, Bosch, Demirdöküm, Baymak vb. klima markalarının bakım, montaj, arıza ve tamir işlerini yapıyoruz. Şişli İstanbul’un yoğun bir nüfusun sahip olan yerlerinden bir tanesidir. Bölgede özellikle yazın yoğun olarak kullanılan klima kullanımı vardır. Şişli bölgesinde bulunan servisimiz tüm ihtiyacınızı karşılayacak bilgi birikim ve tecrübeye sahiptir.

Şişli Klima Bakımı Servisi

​Şişli klima bakımı servisi ile birlikte bu bölgede ev ve iş yerleri bulunan vatandaşlarımızın cihazları hangi marka olursa olsun, yerinde bakım hizmeti sunuyoruz. Yani cihazınızı sökmeden, başka bir yere taşımadan evinizde ya da iş yerinizde bakım işlemini teknik ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz. Klima bakımı yaptırmanız durumunda cihazınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Klimanızı daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Şişli Klima Servisi Klima bakım Servisi Klima tamir Servisi Klima montaj Servisi klima teknik servisi Acil Klima servisi Hizmetinizdedir. Klimanızda meydana gelebilecek her nevi arızaları klimanızı sökmeden yerinde tamirini vede bakımını yapmaktadır.

Şişli Klima Teknik Servisi

Teknik servisimiz uzun yıllardır istanbul Anadolu Yakasında Ve Avrupa Yakasında en hızlı bir şekilde klima teknik servisi olarak sürmektedir. İstanbul geneline gezici servis araçlarımızla her zaman en hızlı servis ve en kaliteli servis olarak elinden geleni yapan ve tek hedefi klima teknik servis hizmetinde öncü bir firmadır hedefimiz.

Şişli Klima Servisi Telefonu

Şişli klima servis telefonu sitemizin ana sayfasında ve google ara motorunda bulabilirsiniz. Firma olarak tüm klima servis sektöründe öncü ve lider bir servis anlayışı içerisinde teknik destek sunmaktayız.

Şişli Klima Servisi Fiyatları

Şişli klima servisimizin ücret tarifesi olarak günün koşullarına uygun en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Klima servisimizde servis ücreti bulunmaktadır. İletişim numaramızdan arayarak servisimizle iletişime geçebilir. Hizmetimiz konusunda daha detaylı bilgi öğrenebilirsiniz.

Servis Verdiğimiz Markalar

Şişli Mitsubishi Klima Servisi
Şişli Panasonic Klima Servisi
Şişli Sharp Klima Servisi
Şişli Denki Klima Servisi
Şişli Shiro Klima Servisi
Şişli Tronic Klima Servisi
Şişli LG Klima Servisi
Şişli Demirdöküm Klima Servisi
Şişli Electra Klima Servisi
Şişli Electrolux Klima Servisi
Şişli Fuji Klima Servisi
Şişli General Klima Servisi
Şişli İklimsa Klima Servisi
Şişli Midea Klima Servisi
Şişli Samui Klima Servisi
Şişli Sigma Klima Servisi
Şişli Daikin Klima Servisi
Şişli Daylux Klima Servisi
Şişli Diamond Electric Klima Servisi
Şişli Gree Klima Servisi
Şişli Haier Klima Servisi
Şişli Hicon Klima Servisi
Şişli High Life Klima Servisi
Şişli Rubenis Klima Servisi
Şişli Baymak Klima Servisi
Şişli Zen Klima Servisi
Şişli Alarko Klima Servisi
Şişli Ariston Klima Servisi
Şişli Aura Klima Servisi
Şişli Carrier Klima Servisi
Şişli Cartel Klima Servisi
Şişli Arçelik Klima Servisi
Şişli Vestel Klima Servisi
Şişli Airfel Klima Servisi
Şişli Beko Klima Servisi
Şişli Goodman Klima Servisi
Şişli Samsung Klima Servisi
Şişli Sanyo Klima Servisi
Şişli Toshiba Klima Servisi
Şişli Trane Klima Servisi
Şişli York Klima Servisi
Şişli Chiller Klima Servisi
Şişli Fancoil Klima Servisi
Şişli VRF/VRV Klima Servisi
Şişli Bosch Klima Servisi
Şişli Siemens Klima Servisi
Şişli Hitachi Klima Servisi
Şişli McQuay Klima Servisi

Şişli Klima Bakım Fiyatları

Şişli Klima Servisi, piyasanın gerçekten uygun rakamları ile birlikte karşımıza çıkmaktadır. Kaliteli ve üst düzey bir hizmet talep eden insanların, bu hizmeti uygun bakım ücreti alması çok önemlidir. İşini çok iyi bilen ve görevini her zaman eksiksiz bir şekilde yerine getiren personelimiz, sizden talep ettikleri uygun rakamlarla birlikte gerçekten önemli bir fırsat ve avantaj ortaya koyacaktır. Klima bakımları klimanın ömrünü uzatır, performansını artırır ve güvenliğinizi daha emin hale getirir.

Klima tamirlerini en uygun fiyat en kaliteli hizmet vermekteyiz çaba göstermekteyiz. Klima tamirlerimiz parça ve markaya göre değişiklik göstermektedir

Şişli Klima Montaj Servisi

Şişli klima servisi zemin belirlemesinin ardından iç ünitenin yerleştirilmesi için matkapla delinen duvardaki deliklerin sağlamlaştırılması için dübel ile desteklenir. Askı sacı ile dış ünitenin doğru olarak oturmasına çok dikkat edilerek iç ve dış ünitenin bağlantıları yapıldıktan sonra Şişli klima montaj işlemi tamamlanmış olur.

Şişli Klima Montajı

İstanbul Şişli ilçesinde klima montaj işlemlerini itina ile yapıyoruz. Klimaların doğru yere monte edilmesi en önemli etkenlerden biridir. Yanlış yere monte edilirse klimadan istenilen verim alınamazken, enerji tüketimini de arttırmış olursunuz. İşte bu yüzden işini iyi bilen deneyimli personellerimiz sayesinde klimanızın montajı doğru yapılır. Böylece hem enerji tasarufu sağlar, hem de yüksek performans elde ederseniz. Üstelik klimanızın kullanım ömrü de bu sayede artmış olacaktır.

Şişli Klima Gaz Dolumu

Tüm elektronik cihazların olduğu gibi klimaların da periyodik bakıma ihtiyaçları vardır. Mevsimine göre klimanın içerisine doldurulacak gazın basıncı cihazın performansını doğrudan etkilemektedir. Yılda en az 2 defa klima gazının kontrol ettirilerek mevsime göre gazın dolum işlemi gerçekleştirilmelidir.

Klimaların içerisine doldurulacak gazın kalitesi de yıl içinde alacağınız verimi doğrudan doğruya etkilemektedir. Klimalarınızı kurdururken veya yıllık periyodik bakımlarını yaptırırken alanında uzmanlaşmış ve son model donanımlara sahip servisleri seçmeniz klimalarınıza doğrudan olumlu katkı sağlamaktadır.

Klima gazı dolumunda dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan bir diğeri de klimanın türüne göre gaz basılması işlemidir. Gaz doldurulacak sistemin hangi gazla çalıştığını çok iyi bilmek gerekmektedir. Doldurulması gereken gaz tespit edildikten sonraki işlem ise gazın olması gereken basınç değerlerinde basılması işlemidir.

Şişli klima gazı dolumu işlemi teknik uzmanlık isteyen bir iş olup,alanında uzmanlaşmış kişi ve bayilere yaptırılması gerekmektedir. Deneyimli kadromuz ve gelişmiş teknolojik donanımlarımızla bütün klima işlemlerinizde Şişli klima servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Şişli Klima Tamiri

Şişli klima servisi olarak Klima yapısı itibariyle karışık bir yapıya sahip bir sistemdir. Özellikle ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılamak için insanların tercih ettiği cihazlardan bir tanesidir. İhtiyaç duymanız durumunda klima konusunda profesyonel olan ekibimiz klimanızın arızası durumunda, sizlere neden kaynaklandığını ve hangi parçanın değişmesi gerektiği konunda bilgilendirecektir. Klima tamiri kullandığımız yedek parçalar klimanın orijinal yedek parçasıdır. Şişli klima servisi olarak Servisimiz Tarafından 1 Yıl Garantilidir. Yapılan değişimden sonra klima eski performansına ulaşacaktır. Klima da muhtemel olarak çıkabilecek sorunlar

Kart Tamiri
Kompresör tamiri
Kros fan tamiri
Semratin tamiri
Boru Tamiri
Gaz Dolumu
Dış fan tamiri
Kapasitör
Boru Sensörü
Ortam sensörü

Şişli Klima Servis Bölgeleri

19.Mayıs Mahallesi Klima Servisi
Bozkurt Mahallesi Klima Servisi
Cumhuriyet Mahallesi Klima Servisi
Duatepe Mahallesi Klima Servisi
Ergenekon Mahallesi Klima Servisi
Esentepe Mahallesi Klima Servisi
Eskişehir Mahallesi Klima Servisi
Feriköy Mahallesi Klima Servisi
Fulya Mahallesi Klima Servisi
Gülbahar Mahallesi Klima Servisi
H.Edip Adıvar Mahallesi Klima Servisi
H.Rıfat Paşa Mahallesi Klima Servisi
Halaskargazi Mahallesi Klima Servisi
Harbiye Mahallesi Klima Servisi
İnönü Mahallesi Klima Servisi
İzzetpaşa Mahallesi Klima Servisi
Kaptan Paşa Mahallesi Klima Servisi
Kuştepe Mahallesi Klima Servisi
M.Şevket Paşa Mahallesi Klima Servisi
Mecidiyeköy Mahallesi Klima Servisi
Merkez Mahallesi Klima Servisi
Meşrutiyet Mahallesi Klima Servisi
Paşa Mahallesi Klima Servisi
Teşvikiye Mahallesi Klima Servisi
Yayla Mahallesi Klima Servisi

Oy Vermeyi Unutmayınız
[Oy sayısı: 2 Puan: 5]