Güngören Klima Servisi olarak, klima tamiri, klima bakımı ve klima montajı işinde uzmanlaşmış personellerimizle sizlere en hızlı sürede en etkili servis hizmetini verebilmek için çalışıyoruz.

Çağrı merkezimize ulaşarak bizden servis randevusu alabilirsiniz. Güngören Klima Servisi Güngören Klima tamir Servisi Güngören Klima bakım Servisi  Güngören Klima montaj Servisi  Güngören Klima de montaj Servisi ile klimanızın her zaman performanslı çalışmasını garanti ediyoruz.

Güngören klima servisi olarak tüm marka Arçelik, Beko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Vestel, Bosch, Demirdöküm, Baymak vb. klima markalarının bakım, montaj, arıza ve tamir işlerini yapıyoruz. Güngören İstanbul’un yoğun bir nüfusun sahip olan yerlerinden bir tanesidir. Bölgede özellikle yazın yoğun olarak kullanılan klima kullanımı vardır. Güngören bölgesinde bulunan servisimiz tüm ihtiyacınızı karşılayacak bilgi birikim ve tecrübeye sahiptir.

Güngören Klima Bakımı Servisi

​Güngören klima bakımı servisi ile birlikte bu bölgede ev ve iş yerleri bulunan vatandaşlarımızın cihazları hangi marka olursa olsun, yerinde bakım hizmeti sunuyoruz. Yani cihazınızı sökmeden, başka bir yere taşımadan evinizde ya da iş yerinizde bakım işlemini teknik ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz. Klima bakımı yaptırmanız durumunda cihazınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Klimanızı daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Güngören Klima Servisi Klima bakım Servisi Klima tamir Servisi Klima montaj Servisi klima teknik servisi Acil Klima servisi Hizmetinizdedir. Klimanızda meydana gelebilecek her nevi arızaları klimanızı sökmeden yerinde tamirini vede bakımını yapmaktadır.

Güngören Klima Teknik Servisi

Teknik servisimiz uzun yıllardır istanbul Anadolu Yakasında Ve Avrupa Yakasında en hızlı bir şekilde klima teknik servisi olarak sürmektedir. İstanbul geneline gezici servis araçlarımızla her zaman en hızlı servis ve en kaliteli servis olarak elinden geleni yapan ve tek hedefi klima teknik servis hizmetinde öncü bir firmadır hedefimiz.

Güngören Klima Servisi Telefonu

Güngören klima servis telefonu sitemizin ana sayfasında ve google ara motorunda bulabilirsiniz. Firma olarak tüm klima servis sektöründe öncü ve lider bir servis anlayışı içerisinde teknik destek sunmaktayız.

Güngören Klima Servisi Fiyatları

Güngören klima servisimizin ücret tarifesi olarak günün koşullarına uygun en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Klima servisimizde servis ücreti bulunmaktadır. İletişim numaramızdan arayarak servisimizle iletişime geçebilir. Hizmetimiz konusunda daha detaylı bilgi öğrenebilirsiniz.

Servis Verdiğimiz Markalar

Güngören Mitsubishi Klima Servisi
Güngören Panasonic Klima Servisi
Güngören Sharp Klima Servisi
Güngören Denki Klima Servisi
Güngören Shiro Klima Servisi
Güngören Tronic Klima Servisi
Güngören LG Klima Servisi
Güngören Demirdöküm Klima Servisi
Güngören Electra Klima Servisi
Güngören Electrolux Klima Servisi
Güngören Fuji Klima Servisi
Güngören General Klima Servisi
Güngören İklimsa Klima Servisi
Güngören Midea Klima Servisi
Güngören Samui Klima Servisi
Güngören Sigma Klima Servisi
Güngören Daikin Klima Servisi
Güngören Daylux Klima Servisi
Güngören Diamond Electric Klima Servisi
Güngören Gree Klima Servisi
Güngören Haier Klima Servisi
Güngören Hicon Klima Servisi
Güngören High Life Klima Servisi
Güngören Rubenis Klima Servisi
Güngören Baymak Klima Servisi
Güngören Zen Klima Servisi
Güngören Alarko Klima Servisi
Güngören Ariston Klima Servisi
Güngören Aura Klima Servisi
Güngören Carrier Klima Servisi
Güngören Cartel Klima Servisi
Güngören Arçelik Klima Servisi
Güngören Vestel Klima Servisi
Güngören Airfel Klima Servisi
Güngören Beko Klima Servisi
Güngören Goodman Klima Servisi
Güngören Samsung Klima Servisi
Güngören Sanyo Klima Servisi
Güngören Toshiba Klima Servisi
Güngören Trane Klima Servisi
Güngören York Klima Servisi
Güngören Chiller Klima Servisi
Güngören Fancoil Klima Servisi
Güngören VRF/VRV Klima Servisi
Güngören Bosch Klima Servisi
Güngören Siemens Klima Servisi
Güngören Hitachi Klima Servisi
Güngören McQuay Klima Servisi

Güngören Klima Bakım Fiyatları

Güngören Klima Servisi, piyasanın gerçekten uygun rakamları ile birlikte karşımıza çıkmaktadır. Kaliteli ve üst düzey bir hizmet talep eden insanların, bu hizmeti uygun bakım ücreti alması çok önemlidir. İşini çok iyi bilen ve görevini her zaman eksiksiz bir şekilde yerine getiren personelimiz, sizden talep ettikleri uygun rakamlarla birlikte gerçekten önemli bir fırsat ve avantaj ortaya koyacaktır. Klima bakımları klimanın ömrünü uzatır, performansını artırır ve güvenliğinizi daha emin hale getirir.

Klima tamirlerini en uygun fiyat en kaliteli hizmet vermekteyiz çaba göstermekteyiz. Klima tamirlerimiz parça ve markaya göre değişiklik göstermektedir

Güngören Klima Montaj Servisi

Güngören klima servisi zemin belirlemesinin ardından iç ünitenin yerleştirilmesi için matkapla delinen duvardaki deliklerin sağlamlaştırılması için dübel ile desteklenir. Askı sacı ile dış ünitenin doğru olarak oturmasına çok dikkat edilerek iç ve dış ünitenin bağlantıları yapıldıktan sonra Güngören klima montaj işlemi tamamlanmış olur.

Güngören Klima Montajı

İstanbul Güngören ilçesinde klima montaj işlemlerini itina ile yapıyoruz. Klimaların doğru yere monte edilmesi en önemli etkenlerden biridir. Yanlış yere monte edilirse klimadan istenilen verim alınamazken, enerji tüketimini de arttırmış olursunuz. İşte bu yüzden işini iyi bilen deneyimli personellerimiz sayesinde klimanızın montajı doğru yapılır. Böylece hem enerji tasarufu sağlar, hem de yüksek performans elde ederseniz. Üstelik klimanızın kullanım ömrü de bu sayede artmış olacaktır.

Güngören Klima Gaz Dolumu

Tüm elektronik cihazların olduğu gibi klimaların da periyodik bakıma ihtiyaçları vardır. Mevsimine göre klimanın içerisine doldurulacak gazın basıncı cihazın performansını doğrudan etkilemektedir. Yılda en az 2 defa klima gazının kontrol ettirilerek mevsime göre gazın dolum işlemi gerçekleştirilmelidir.

Klimaların içerisine doldurulacak gazın kalitesi de yıl içinde alacağınız verimi doğrudan doğruya etkilemektedir. Klimalarınızı kurdururken veya yıllık periyodik bakımlarını yaptırırken alanında uzmanlaşmış ve son model donanımlara sahip servisleri seçmeniz klimalarınıza doğrudan olumlu katkı sağlamaktadır.

Klima gazı dolumunda dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan bir diğeri de klimanın türüne göre gaz basılması işlemidir. Gaz doldurulacak sistemin hangi gazla çalıştığını çok iyi bilmek gerekmektedir. Doldurulması gereken gaz tespit edildikten sonraki işlem ise gazın olması gereken basınç değerlerinde basılması işlemidir.

Güngören klima gazı dolumu işlemi teknik uzmanlık isteyen bir iş olup,alanında uzmanlaşmış kişi ve bayilere yaptırılması gerekmektedir. Deneyimli kadromuz ve gelişmiş teknolojik donanımlarımızla bütün klima işlemlerinizde Güngören klima servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Güngören Klima Tamiri

Güngören klima servisi olarak Klima yapısı itibariyle karışık bir yapıya sahip bir sistemdir. Özellikle ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılamak için insanların tercih ettiği cihazlardan bir tanesidir. İhtiyaç duymanız durumunda klima konusunda profesyonel olan ekibimiz klimanızın arızası durumunda, sizlere neden kaynaklandığını ve hangi parçanın değişmesi gerektiği konunda bilgilendirecektir. Klima tamiri kullandığımız yedek parçalar klimanın orijinal yedek parçasıdır. Güngören klima servisi olarak Servisimiz Tarafından 1 Yıl Garantilidir. Yapılan değişimden sonra klima eski performansına ulaşacaktır. Klima da muhtemel olarak çıkabilecek sorunlar

Kart Tamiri
Kompresör tamiri
Kros fan tamiri
Semratin tamiri
Boru Tamiri
Gaz Dolumu
Dış fan tamiri
Kapasitör
Boru Sensörü
Ortam sensörü

Güngören Klima Servis Bölgeleri

-Abdurrahman Nafiz Gürman Klima servisi
-Akıncılar Klima servisi
-Gençosman Klima servisi
-Güneştepe Klima servisi
-Güven Klima servisi
-Haznedar Klima servisi
-Mareşal Çakmak Klima servisi
-Mehmet Nesih Özmen Klima servisi
-Merkez Sanayi Klima servisi
-Tozkoparan Klima servisi

Oy Vermeyi Unutmayınız
[Oy sayısı: 1 Puan: 5]