Fatih Klima Servisi olarak, klima tamiri, klima bakımı ve klima montajı işinde uzmanlaşmış personellerimizle sizlere en hızlı sürede en etkili servis hizmetini verebilmek için çalışıyoruz.

Çağrı merkezimize ulaşarak bizden servis randevusu alabilirsiniz. Fatih Klima Servisi Fatih Klima tamir Servisi Fatih Klima bakım Servisi  Fatih Klima montaj Servisi  Fatih Klima de montaj Servisi ile klimanızın her zaman performanslı çalışmasını garanti ediyoruz.

Fatih klima servisi olarak tüm marka Arçelik, Beko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Vestel, Bosch, Demirdöküm, Baymak vb. klima markalarının bakım, montaj, arıza ve tamir işlerini yapıyoruz. Fatih İstanbul’un yoğun bir nüfusun sahip olan yerlerinden bir tanesidir. Bölgede özellikle yazın yoğun olarak kullanılan klima kullanımı vardır. Fatih bölgesinde bulunan servisimiz tüm ihtiyacınızı karşılayacak bilgi birikim ve tecrübeye sahiptir.

Fatih Klima Bakımı Servisi

​Fatih klima bakımı servisi ile birlikte bu bölgede ev ve iş yerleri bulunan vatandaşlarımızın cihazları hangi marka olursa olsun, yerinde bakım hizmeti sunuyoruz. Yani cihazınızı sökmeden, başka bir yere taşımadan evinizde ya da iş yerinizde bakım işlemini teknik ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz. Klima bakımı yaptırmanız durumunda cihazınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Klimanızı daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Fatih Klima Servisi Klima bakım Servisi Klima tamir Servisi Klima montaj Servisi klima teknik servisi Acil Klima servisi Hizmetinizdedir. Klimanızda meydana gelebilecek her nevi arızaları klimanızı sökmeden yerinde tamirini vede bakımını yapmaktadır.

Fatih Klima Teknik Servisi

Teknik servisimiz uzun yıllardır istanbul Anadolu Yakasında Ve Avrupa Yakasında en hızlı bir şekilde klima teknik servisi olarak sürmektedir. İstanbul geneline gezici servis araçlarımızla her zaman en hızlı servis ve en kaliteli servis olarak elinden geleni yapan ve tek hedefi klima teknik servis hizmetinde öncü bir firmadır hedefimiz.

Fatih Klima Servisi Telefonu

Fatih klima servis telefonu sitemizin ana sayfasında ve google ara motorunda bulabilirsiniz. Firma olarak tüm klima servis sektöründe öncü ve lider bir servis anlayışı içerisinde teknik destek sunmaktayız.

Fatih Klima Servisi Fiyatları

Fatih klima servisimizin ücret tarifesi olarak günün koşullarına uygun en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Klima servisimizde servis ücreti bulunmaktadır. İletişim numaramızdan arayarak servisimizle iletişime geçebilir. Hizmetimiz konusunda daha detaylı bilgi öğrenebilirsiniz.

Servis Verdiğimiz Markalar

Fatih Mitsubishi Klima Servisi
Fatih Panasonic Klima Servisi
Fatih Sharp Klima Servisi
Fatih Denki Klima Servisi
Fatih Shiro Klima Servisi
Fatih Tronic Klima Servisi
Fatih LG Klima Servisi
Fatih Demirdöküm Klima Servisi
Fatih Electra Klima Servisi
Fatih Electrolux Klima Servisi
Fatih Fuji Klima Servisi
Fatih General Klima Servisi
Fatih İklimsa Klima Servisi
Fatih Midea Klima Servisi
Fatih Samui Klima Servisi
Fatih Sigma Klima Servisi
Fatih Daikin Klima Servisi
Fatih Daylux Klima Servisi
Fatih Diamond Electric Klima Servisi
Fatih Gree Klima Servisi
Fatih Haier Klima Servisi
Fatih Hicon Klima Servisi
Fatih High Life Klima Servisi
Fatih Rubenis Klima Servisi
Fatih Baymak Klima Servisi
Fatih Zen Klima Servisi
Fatih Alarko Klima Servisi
Fatih Ariston Klima Servisi
Fatih Aura Klima Servisi
Fatih Carrier Klima Servisi
Fatih Cartel Klima Servisi
Fatih Arçelik Klima Servisi
Fatih Vestel Klima Servisi
Fatih Airfel Klima Servisi
Fatih Beko Klima Servisi
Fatih Goodman Klima Servisi
Fatih Samsung Klima Servisi
Fatih Sanyo Klima Servisi
Fatih Toshiba Klima Servisi
Fatih Trane Klima Servisi
Fatih York Klima Servisi
Fatih Chiller Klima Servisi
Fatih Fancoil Klima Servisi
Fatih VRF/VRV Klima Servisi
Fatih Bosch Klima Servisi
Fatih Siemens Klima Servisi
Fatih Hitachi Klima Servisi
Fatih McQuay Klima Servisi

Fatih Klima Bakım Fiyatları

Fatih Klima Servisi, piyasanın gerçekten uygun rakamları ile birlikte karşımıza çıkmaktadır. Kaliteli ve üst düzey bir hizmet talep eden insanların, bu hizmeti uygun bakım ücreti alması çok önemlidir. İşini çok iyi bilen ve görevini her zaman eksiksiz bir şekilde yerine getiren personelimiz, sizden talep ettikleri uygun rakamlarla birlikte gerçekten önemli bir fırsat ve avantaj ortaya koyacaktır. Klima bakımları klimanın ömrünü uzatır, performansını artırır ve güvenliğinizi daha emin hale getirir.

Klima tamirlerini en uygun fiyat en kaliteli hizmet vermekteyiz çaba göstermekteyiz. Klima tamirlerimiz parça ve markaya göre değişiklik göstermektedir

Fatih Klima Montaj Servisi

Fatih klima servisi zemin belirlemesinin ardından iç ünitenin yerleştirilmesi için matkapla delinen duvardaki deliklerin sağlamlaştırılması için dübel ile desteklenir. Askı sacı ile dış ünitenin doğru olarak oturmasına çok dikkat edilerek iç ve dış ünitenin bağlantıları yapıldıktan sonra Fatih klima montaj işlemi tamamlanmış olur.

Fatih Klima Montajı

İstanbul Fatih ilçesinde klima montaj işlemlerini itina ile yapıyoruz. Klimaların doğru yere monte edilmesi en önemli etkenlerden biridir. Yanlış yere monte edilirse klimadan istenilen verim alınamazken, enerji tüketimini de arttırmış olursunuz. İşte bu yüzden işini iyi bilen deneyimli personellerimiz sayesinde klimanızın montajı doğru yapılır. Böylece hem enerji tasarufu sağlar, hem de yüksek performans elde ederseniz. Üstelik klimanızın kullanım ömrü de bu sayede artmış olacaktır.

Fatih Klima Gaz Dolumu

Tüm elektronik cihazların olduğu gibi klimaların da periyodik bakıma ihtiyaçları vardır. Mevsimine göre klimanın içerisine doldurulacak gazın basıncı cihazın performansını doğrudan etkilemektedir. Yılda en az 2 defa klima gazının kontrol ettirilerek mevsime göre gazın dolum işlemi gerçekleştirilmelidir.

Klimaların içerisine doldurulacak gazın kalitesi de yıl içinde alacağınız verimi doğrudan doğruya etkilemektedir. Klimalarınızı kurdururken veya yıllık periyodik bakımlarını yaptırırken alanında uzmanlaşmış ve son model donanımlara sahip servisleri seçmeniz klimalarınıza doğrudan olumlu katkı sağlamaktadır.

Klima gazı dolumunda dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan bir diğeri de klimanın türüne göre gaz basılması işlemidir. Gaz doldurulacak sistemin hangi gazla çalıştığını çok iyi bilmek gerekmektedir. Doldurulması gereken gaz tespit edildikten sonraki işlem ise gazın olması gereken basınç değerlerinde basılması işlemidir.

Fatih klima gazı dolumu işlemi teknik uzmanlık isteyen bir iş olup,alanında uzmanlaşmış kişi ve bayilere yaptırılması gerekmektedir. Deneyimli kadromuz ve gelişmiş teknolojik donanımlarımızla bütün klima işlemlerinizde Fatih klima servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Fatih Klima Tamiri

Fatih klima servisi olarak Klima yapısı itibariyle karışık bir yapıya sahip bir sistemdir. Özellikle ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılamak için insanların tercih ettiği cihazlardan bir tanesidir. İhtiyaç duymanız durumunda klima konusunda profesyonel olan ekibimiz klimanızın arızası durumunda, sizlere neden kaynaklandığını ve hangi parçanın değişmesi gerektiği konunda bilgilendirecektir. Klima tamiri kullandığımız yedek parçalar klimanın orijinal yedek parçasıdır. Fatih klima servisi olarak Servisimiz Tarafından 1 Yıl Garantilidir. Yapılan değişimden sonra klima eski performansına ulaşacaktır. Klima da muhtemel olarak çıkabilecek sorunlar

Kart Tamiri
Kompresör tamiri
Kros fan tamiri
Semratin tamiri
Boru Tamiri
Gaz Dolumu
Dış fan tamiri
Kapasitör
Boru Sensörü
Ortam sensörü

Fatih Klima Servis Bölgeleri

-Aksaray Klima Servisi
-Akşemsettin Klima Servisi
-Alemdar Klima Servisi
-Ali Kuşçu Klima Servisi
-Atikali Klima Servisi
-Ayvansaray Klima Servisi
-Balabanağa Klima Servisi
-Balat Klima Servisi
-Beyazıt Klima Servisi
-Binbirdirek Klima Servisi
-Cankurtaran Klima Servisi
-Cerrahpaşa Klima Servisi
-Cibali Klima Servisi
-Demirtaş Klima Servisi
-Dervişali Klima Servisi
-Emin Sinan Klima Servisi
-Hacı Kadın Klima Servisi
-Haseki Sultan Klima Servisi
-Hırka-İ Şerif Klima Servisi
-Hobyar Klima Servisi
-Hoca Gıyasettin Klima Servisi
-Hoca Paşa Klima Servisi
-İskenderpaşa Klima Servisi
-Kalenderhane Klima Servisi
-Karagümrük Klima Servisi
-Katip Kasım Klima Servisi
-Kemal Paşa Klima Servisi
-Kocamustafapaşa Klima Servisi
-Küçük Ayasofya Klima Servisi
-Mercan Klima Servisi
-Mesih Paşa Klima Servisi
-Mevlanakapı Klima Servisi
-Mimar Hayrettin Klima Servisi
-Mimar Kemalettin Klima Servisi
-Molla Gürani Klima Servisi
-Mollafenari Klima Servisi
-Mollahüsrev Klima Servisi
-Muhsine Hatun Klima Servisi
-Nişanca Klima Servisi
-Rüstem Paşa Klima Servisi
-Saraç İshak Klima Servisi
-Seyyid Ömer Klima Servisi
-Silivrikapı Klima Servisi
-Sultan Ahmet Klima Servisi
-Sururi Klima Servisi
-süleymaniye Klima Servisi
-Sümbül Efendi Klima Servisi
-Şehremini Klima Servisi
-Şehsuvar Bey Klima Servisi
-Tahtakale Klima Servisi
-Taya Hatun Klima Servisi
-Topkapı Klima Servisi
-Yavuz Sinan Klima Servisi
-Yavuz Sultan Selim Klima Servisi
-Yedikule Klima Servisi
-Zeyrek Klima Servisi

Oy Vermeyi Unutmayınız
[Oy sayısı: 1 Puan: 5]