Eyüp Klima Servisi olarak, klima tamiri, klima bakımı ve klima montajı işinde uzmanlaşmış personellerimizle sizlere en hızlı sürede en etkili servis hizmetini verebilmek için çalışıyoruz.

Çağrı merkezimize ulaşarak bizden servis randevusu alabilirsiniz. Eyüp Klima Servisi Eyüp Klima tamir Servisi Eyüp Klima bakım Servisi  Eyüp Klima montaj Servisi  Eyüp Klima de montaj Servisi ile klimanızın her zaman performanslı çalışmasını garanti ediyoruz.

Eyüp klima servisi olarak tüm marka Arçelik, Beko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Vestel, Bosch, Demirdöküm, Baymak vb. klima markalarının bakım, montaj, arıza ve tamir işlerini yapıyoruz. Eyüp İstanbul’un yoğun bir nüfusun sahip olan yerlerinden bir tanesidir. Bölgede özellikle yazın yoğun olarak kullanılan klima kullanımı vardır. Eyüp bölgesinde bulunan servisimiz tüm ihtiyacınızı karşılayacak bilgi birikim ve tecrübeye sahiptir.

Eyüp Klima Bakımı Servisi

​Eyüp klima bakımı servisi ile birlikte bu bölgede ev ve iş yerleri bulunan vatandaşlarımızın cihazları hangi marka olursa olsun, yerinde bakım hizmeti sunuyoruz. Yani cihazınızı sökmeden, başka bir yere taşımadan evinizde ya da iş yerinizde bakım işlemini teknik ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz. Klima bakımı yaptırmanız durumunda cihazınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Klimanızı daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Eyüp Klima Servisi Klima bakım Servisi Klima tamir Servisi Klima montaj Servisi klima teknik servisi Acil Klima servisi Hizmetinizdedir. Klimanızda meydana gelebilecek her nevi arızaları klimanızı sökmeden yerinde tamirini vede bakımını yapmaktadır.

Eyüp Klima Teknik Servisi

Teknik servisimiz uzun yıllardır istanbul Anadolu Yakasında Ve Avrupa Yakasında en hızlı bir şekilde klima teknik servisi olarak sürmektedir. İstanbul geneline gezici servis araçlarımızla her zaman en hızlı servis ve en kaliteli servis olarak elinden geleni yapan ve tek hedefi klima teknik servis hizmetinde öncü bir firmadır hedefimiz.

Eyüp Klima Servisi Telefonu

Eyüp klima servis telefonu sitemizin ana sayfasında ve google ara motorunda bulabilirsiniz. Firma olarak tüm klima servis sektöründe öncü ve lider bir servis anlayışı içerisinde teknik destek sunmaktayız.

Eyüp Klima Servisi Fiyatları

Eyüp klima servisimizin ücret tarifesi olarak günün koşullarına uygun en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Klima servisimizde servis ücreti bulunmaktadır. İletişim numaramızdan arayarak servisimizle iletişime geçebilir. Hizmetimiz konusunda daha detaylı bilgi öğrenebilirsiniz.

Servis Verdiğimiz Markalar

Eyüp Mitsubishi Klima Servisi
Eyüp Panasonic Klima Servisi
Eyüp Sharp Klima Servisi
Eyüp Denki Klima Servisi
Eyüp Shiro Klima Servisi
Eyüp Tronic Klima Servisi
Eyüp LG Klima Servisi
Eyüp Demirdöküm Klima Servisi
Eyüp Electra Klima Servisi
Eyüp Electrolux Klima Servisi
Eyüp Fuji Klima Servisi
Eyüp General Klima Servisi
Eyüp İklimsa Klima Servisi
Eyüp Midea Klima Servisi
Eyüp Samui Klima Servisi
Eyüp Sigma Klima Servisi
Eyüp Daikin Klima Servisi
Eyüp Daylux Klima Servisi
Eyüp Diamond Electric Klima Servisi
Eyüp Gree Klima Servisi
Eyüp Haier Klima Servisi
Eyüp Hicon Klima Servisi
Eyüp High Life Klima Servisi
Eyüp Rubenis Klima Servisi
Eyüp Baymak Klima Servisi
Eyüp Zen Klima Servisi
Eyüp Alarko Klima Servisi
Eyüp Ariston Klima Servisi
Eyüp Aura Klima Servisi
Eyüp Carrier Klima Servisi
Eyüp Cartel Klima Servisi
Eyüp Arçelik Klima Servisi
Eyüp Vestel Klima Servisi
Eyüp Airfel Klima Servisi
Eyüp Beko Klima Servisi
Eyüp Goodman Klima Servisi
Eyüp Samsung Klima Servisi
Eyüp Sanyo Klima Servisi
Eyüp Toshiba Klima Servisi
Eyüp Trane Klima Servisi
Eyüp York Klima Servisi
Eyüp Chiller Klima Servisi
Eyüp Fancoil Klima Servisi
Eyüp VRF/VRV Klima Servisi
Eyüp Bosch Klima Servisi
Eyüp Siemens Klima Servisi
Eyüp Hitachi Klima Servisi
Eyüp McQuay Klima Servisi

Eyüp Klima Bakım Fiyatları

Eyüp Klima Servisi, piyasanın gerçekten uygun rakamları ile birlikte karşımıza çıkmaktadır. Kaliteli ve üst düzey bir hizmet talep eden insanların, bu hizmeti uygun bakım ücreti alması çok önemlidir. İşini çok iyi bilen ve görevini her zaman eksiksiz bir şekilde yerine getiren personelimiz, sizden talep ettikleri uygun rakamlarla birlikte gerçekten önemli bir fırsat ve avantaj ortaya koyacaktır. Klima bakımları klimanın ömrünü uzatır, performansını artırır ve güvenliğinizi daha emin hale getirir.

Klima tamirlerini en uygun fiyat en kaliteli hizmet vermekteyiz çaba göstermekteyiz. Klima tamirlerimiz parça ve markaya göre değişiklik göstermektedir

Eyüp Klima Montaj Servisi

Eyüp klima servisi zemin belirlemesinin ardından iç ünitenin yerleştirilmesi için matkapla delinen duvardaki deliklerin sağlamlaştırılması için dübel ile desteklenir. Askı sacı ile dış ünitenin doğru olarak oturmasına çok dikkat edilerek iç ve dış ünitenin bağlantıları yapıldıktan sonra Eyüp klima montaj işlemi tamamlanmış olur.

Eyüp Klima Montajı

İstanbul Eyüp ilçesinde klima montaj işlemlerini itina ile yapıyoruz. Klimaların doğru yere monte edilmesi en önemli etkenlerden biridir. Yanlış yere monte edilirse klimadan istenilen verim alınamazken, enerji tüketimini de arttırmış olursunuz. İşte bu yüzden işini iyi bilen deneyimli personellerimiz sayesinde klimanızın montajı doğru yapılır. Böylece hem enerji tasarufu sağlar, hem de yüksek performans elde ederseniz. Üstelik klimanızın kullanım ömrü de bu sayede artmış olacaktır.

Eyüp Klima Gaz Dolumu

Tüm elektronik cihazların olduğu gibi klimaların da periyodik bakıma ihtiyaçları vardır. Mevsimine göre klimanın içerisine doldurulacak gazın basıncı cihazın performansını doğrudan etkilemektedir. Yılda en az 2 defa klima gazının kontrol ettirilerek mevsime göre gazın dolum işlemi gerçekleştirilmelidir.

Klimaların içerisine doldurulacak gazın kalitesi de yıl içinde alacağınız verimi doğrudan doğruya etkilemektedir. Klimalarınızı kurdururken veya yıllık periyodik bakımlarını yaptırırken alanında uzmanlaşmış ve son model donanımlara sahip servisleri seçmeniz klimalarınıza doğrudan olumlu katkı sağlamaktadır.

Klima gazı dolumunda dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan bir diğeri de klimanın türüne göre gaz basılması işlemidir. Gaz doldurulacak sistemin hangi gazla çalıştığını çok iyi bilmek gerekmektedir. Doldurulması gereken gaz tespit edildikten sonraki işlem ise gazın olması gereken basınç değerlerinde basılması işlemidir.

Eyüp klima gazı dolumu işlemi teknik uzmanlık isteyen bir iş olup,alanında uzmanlaşmış kişi ve bayilere yaptırılması gerekmektedir. Deneyimli kadromuz ve gelişmiş teknolojik donanımlarımızla bütün klima işlemlerinizde Eyüp klima servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Eyüp Klima Tamiri

Eyüp klima servisi olarak Klima yapısı itibariyle karışık bir yapıya sahip bir sistemdir. Özellikle ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılamak için insanların tercih ettiği cihazlardan bir tanesidir. İhtiyaç duymanız durumunda klima konusunda profesyonel olan ekibimiz klimanızın arızası durumunda, sizlere neden kaynaklandığını ve hangi parçanın değişmesi gerektiği konunda bilgilendirecektir. Klima tamiri kullandığımız yedek parçalar klimanın orijinal yedek parçasıdır. Eyüp klima servisi olarak Servisimiz Tarafından 1 Yıl Garantilidir. Yapılan değişimden sonra klima eski performansına ulaşacaktır. Klima da muhtemel olarak çıkabilecek sorunlar

Kart Tamiri
Kompresör tamiri
Kros fan tamiri
Semratin tamiri
Boru Tamiri
Gaz Dolumu
Dış fan tamiri
Kapasitör
Boru Sensörü
Ortam sensörü

Eyüp Klima Servis Bölgeleri

-Ağaçlı Mahallesi Klima Servisi
-Akpınar Mahallesi Klima Servisi
-Akşemsettin Mahallesi Klima Servisi
-Alibeyköy Mahallesi Klima Servisi
-Çırçır Mahallesi Klima Servisi
-Çiftalan Mahallesi Klima Servisi
-Defterdar Mahallesi Klima Servisi
-Düğmeciler Mahallesi Klima Servisi
-Emniyettepe Mahallesi Klima Servisi
-Esentepe Mahallesi Klima Servisi
-Eyüp Merkez Mahallesi Klima Servisi
-Göktürk Merkez Mahallesi Klima Servisi
-Güzeltepe Mahallesi Klima Servisi
-Işıklar Mahallesi Klima Servisi
-İhsaniye Mahallesi Klima Servisi
-İslambey Mahallesi Klima Servisi
-Karadolap Mahallesi Klima Servisi
-Mimarsinan Mahallesi Klima Servisi
-Mithatpaşa Mahallesi Klima Servisi
-Nişancı Mahallesi Klima Servisi
-Odayeri Mahallesi Klima Servisi
-Pirinççi Mahallesi Klima Servisi
-Rami Cuma Mahallesi Klima Servisi
-Rami Yeni Mahallesi Klima Servisi
-Sakarya Mahallesi Klima Servisi
-Silahtarağa Mahallesi Klima Servisi
-Topçular Mahallesi Klima Servisi
-Yeşilpınar Mahallesi Klima Servisi

Oy Vermeyi Unutmayınız
[Oy sayısı: 1 Puan: 5]