Esenler Klima Servisi olarak, klima tamiri, klima bakımı ve klima montajı işinde uzmanlaşmış personellerimizle sizlere en hızlı sürede en etkili servis hizmetini verebilmek için çalışıyoruz.

Çağrı merkezimize ulaşarak bizden servis randevusu alabilirsiniz. Esenler Klima Servisi Esenler Klima tamir Servisi Esenler Klima bakım Servisi  Esenler Klima montaj Servisi  Esenler Klima de montaj Servisi ile klimanızın her zaman performanslı çalışmasını garanti ediyoruz.

Esenler klima servisi olarak tüm marka Arçelik, Beko, Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Vestel, Bosch, Demirdöküm, Baymak vb. klima markalarının bakım, montaj, arıza ve tamir işlerini yapıyoruz. Esenler İstanbul’un yoğun bir nüfusun sahip olan yerlerinden bir tanesidir. Bölgede özellikle yazın yoğun olarak kullanılan klima kullanımı vardır. Esenler bölgesinde bulunan servisimiz tüm ihtiyacınızı karşılayacak bilgi birikim ve tecrübeye sahiptir.

Esenler Klima Bakımı Servisi

​Esenler klima bakımı servisi ile birlikte bu bölgede ev ve iş yerleri bulunan vatandaşlarımızın cihazları hangi marka olursa olsun, yerinde bakım hizmeti sunuyoruz. Yani cihazınızı sökmeden, başka bir yere taşımadan evinizde ya da iş yerinizde bakım işlemini teknik ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz. Klima bakımı yaptırmanız durumunda cihazınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Klimanızı daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Esenler Klima Servisi Klima bakım Servisi Klima tamir Servisi Klima montaj Servisi klima teknik servisi Acil Klima servisi Hizmetinizdedir. Klimanızda meydana gelebilecek her nevi arızaları klimanızı sökmeden yerinde tamirini vede bakımını yapmaktadır.

Esenler Klima Teknik Servisi

Teknik servisimiz uzun yıllardır istanbul Anadolu Yakasında Ve Avrupa Yakasında en hızlı bir şekilde klima teknik servisi olarak sürmektedir. İstanbul geneline gezici servis araçlarımızla her zaman en hızlı servis ve en kaliteli servis olarak elinden geleni yapan ve tek hedefi klima teknik servis hizmetinde öncü bir firmadır hedefimiz.

Esenler Klima Servisi Telefonu

Esenler klima servis telefonu sitemizin ana sayfasında ve google ara motorunda bulabilirsiniz. Firma olarak tüm klima servis sektöründe öncü ve lider bir servis anlayışı içerisinde teknik destek sunmaktayız.

Esenler Klima Servisi Fiyatları

Esenler klima servisimizin ücret tarifesi olarak günün koşullarına uygun en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Klima servisimizde servis ücreti bulunmaktadır. İletişim numaramızdan arayarak servisimizle iletişime geçebilir. Hizmetimiz konusunda daha detaylı bilgi öğrenebilirsiniz.

Servis Verdiğimiz Markalar

Esenler Mitsubishi Klima Servisi
Esenler Panasonic Klima Servisi
Esenler Sharp Klima Servisi
Esenler Denki Klima Servisi
Esenler Shiro Klima Servisi
Esenler Tronic Klima Servisi
Esenler LG Klima Servisi
Esenler Demirdöküm Klima Servisi
Esenler Electra Klima Servisi
Esenler Electrolux Klima Servisi
Esenler Fuji Klima Servisi
Esenler General Klima Servisi
Esenler İklimsa Klima Servisi
Esenler Midea Klima Servisi
Esenler Samui Klima Servisi
Esenler Sigma Klima Servisi
Esenler Daikin Klima Servisi
Esenler Daylux Klima Servisi
Esenler Diamond Electric Klima Servisi
Esenler Gree Klima Servisi
Esenler Haier Klima Servisi
Esenler Hicon Klima Servisi
Esenler High Life Klima Servisi
Esenler Rubenis Klima Servisi
Esenler Baymak Klima Servisi
Esenler Zen Klima Servisi
Esenler Alarko Klima Servisi
Esenler Ariston Klima Servisi
Esenler Aura Klima Servisi
Esenler Carrier Klima Servisi
Esenler Cartel Klima Servisi
Esenler Arçelik Klima Servisi
Esenler Vestel Klima Servisi
Esenler Airfel Klima Servisi
Esenler Beko Klima Servisi
Esenler Goodman Klima Servisi
Esenler Samsung Klima Servisi
Esenler Sanyo Klima Servisi
Esenler Toshiba Klima Servisi
Esenler Trane Klima Servisi
Esenler York Klima Servisi
Esenler Chiller Klima Servisi
Esenler Fancoil Klima Servisi
Esenler VRF/VRV Klima Servisi
Esenler Bosch Klima Servisi
Esenler Siemens Klima Servisi
Esenler Hitachi Klima Servisi
Esenler McQuay Klima Servisi

Esenler Klima Bakım Fiyatları

Esenler Klima Servisi, piyasanın gerçekten uygun rakamları ile birlikte karşımıza çıkmaktadır. Kaliteli ve üst düzey bir hizmet talep eden insanların, bu hizmeti uygun bakım ücreti alması çok önemlidir. İşini çok iyi bilen ve görevini her zaman eksiksiz bir şekilde yerine getiren personelimiz, sizden talep ettikleri uygun rakamlarla birlikte gerçekten önemli bir fırsat ve avantaj ortaya koyacaktır. Klima bakımları klimanın ömrünü uzatır, performansını artırır ve güvenliğinizi daha emin hale getirir.

Klima tamirlerini en uygun fiyat en kaliteli hizmet vermekteyiz çaba göstermekteyiz. Klima tamirlerimiz parça ve markaya göre değişiklik göstermektedir

Esenler Klima Montaj Servisi

Esenler klima servisi zemin belirlemesinin ardından iç ünitenin yerleştirilmesi için matkapla delinen duvardaki deliklerin sağlamlaştırılması için dübel ile desteklenir. Askı sacı ile dış ünitenin doğru olarak oturmasına çok dikkat edilerek iç ve dış ünitenin bağlantıları yapıldıktan sonra Esenler klima montaj işlemi tamamlanmış olur.

Esenler Klima Montajı

İstanbul Esenler ilçesinde klima montaj işlemlerini itina ile yapıyoruz. Klimaların doğru yere monte edilmesi en önemli etkenlerden biridir. Yanlış yere monte edilirse klimadan istenilen verim alınamazken, enerji tüketimini de arttırmış olursunuz. İşte bu yüzden işini iyi bilen deneyimli personellerimiz sayesinde klimanızın montajı doğru yapılır. Böylece hem enerji tasarufu sağlar, hem de yüksek performans elde ederseniz. Üstelik klimanızın kullanım ömrü de bu sayede artmış olacaktır.

Esenler Klima Gaz Dolumu

Tüm elektronik cihazların olduğu gibi klimaların da periyodik bakıma ihtiyaçları vardır. Mevsimine göre klimanın içerisine doldurulacak gazın basıncı cihazın performansını doğrudan etkilemektedir. Yılda en az 2 defa klima gazının kontrol ettirilerek mevsime göre gazın dolum işlemi gerçekleştirilmelidir.

Klimaların içerisine doldurulacak gazın kalitesi de yıl içinde alacağınız verimi doğrudan doğruya etkilemektedir. Klimalarınızı kurdururken veya yıllık periyodik bakımlarını yaptırırken alanında uzmanlaşmış ve son model donanımlara sahip servisleri seçmeniz klimalarınıza doğrudan olumlu katkı sağlamaktadır.

Klima gazı dolumunda dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan bir diğeri de klimanın türüne göre gaz basılması işlemidir. Gaz doldurulacak sistemin hangi gazla çalıştığını çok iyi bilmek gerekmektedir. Doldurulması gereken gaz tespit edildikten sonraki işlem ise gazın olması gereken basınç değerlerinde basılması işlemidir.

Esenler klima gazı dolumu işlemi teknik uzmanlık isteyen bir iş olup,alanında uzmanlaşmış kişi ve bayilere yaptırılması gerekmektedir. Deneyimli kadromuz ve gelişmiş teknolojik donanımlarımızla bütün klima işlemlerinizde Esenler klima servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Esenler Klima Tamiri

Esenler klima servisi olarak Klima yapısı itibariyle karışık bir yapıya sahip bir sistemdir. Özellikle ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılamak için insanların tercih ettiği cihazlardan bir tanesidir. İhtiyaç duymanız durumunda klima konusunda profesyonel olan ekibimiz klimanızın arızası durumunda, sizlere neden kaynaklandığını ve hangi parçanın değişmesi gerektiği konunda bilgilendirecektir. Klima tamiri kullandığımız yedek parçalar klimanın orijinal yedek parçasıdır. Esenler klima servisi olarak Servisimiz Tarafından 1 Yıl Garantilidir. Yapılan değişimden sonra klima eski performansına ulaşacaktır. Klima da muhtemel olarak çıkabilecek sorunlar

Kart Tamiri
Kompresör tamiri
Kros fan tamiri
Semratin tamiri
Boru Tamiri
Gaz Dolumu
Dış fan tamiri
Kapasitör
Boru Sensörü
Ortam sensörü

Esenler Klima Servis Bölgeleri

-Birlik Klima Servisi
-Çifte Havuzlar Klima Servisi
-Davut Paşa Klima Servisi
-Fatih Klima Servisi
-Fevzi Çakmak Klima Servisi
-Havaalanı Klima Servisi
-Kazım Karabekir Klima Servisi
-Kemer Menderes Klima Servisi
-Mimar Sinan Klima Servisi
-Namık Kemal Klima Servisi
-Nine Hatun Klima Servisi
-Oruçreis Klima Servisi
-Tuna Klima Servisi
-Turgut Reis Klima Servisi
-Yavuz Selim Klima Servisi

Oy Vermeyi Unutmayınız
[Oy sayısı: 1 Puan: 5]